A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liil Craizy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Serjan Sinaj
  • Vendlindja:
  • Grumir 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Liil Craizy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertete eshte Serjan Sinaj. Familja e tij nga Grumemira shkoi per te banuar ne Shtoj qysh kur ai ishte i vogel. Ai ja filloj rrepit qysh ne moshen 15 vjecare kur ju bashkua grupit OTR. Ka bere disa bashkepunime me Blazer OTR, Big-g etj. Muzika eshte pasioni i tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ogi

Explicit

Lindy

Anestezioni

Sacrifice

Mr.Trimi

Readi

Miril

Ex King

Master-L


Tags: Liil Craizy, Mafja Otr, Mafia Otr, Serjan Sinaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019