A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Magic4 is a popular group/singers. Më datë 10 Maj 2018, Magic4 publikojnë videoklipin "Aisha Dashnia", në bashkëpunim me Sabri Fejzullahu. Muzika e këngës u punua nga Pirro Çako, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edlir Begolli. Më datë 17 Maj 2019, Magic4 publikojnë videoklipin "Koka Ty Ta Boni", në bashkëpunim me Artjola Toskën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pirro Çako. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

7me7

Grupi ARB

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Madd Dogs

Tempulli G

Kthjellu


Tags: Magic4, Magic 4

Magic4 in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019