A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Magic4
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Magic4 është grup artistësh i njohur. Më datë 10 Maj 2018, Magic4 publikojnë videoklipin "Aisha Dashnia", në bashkëpunim me Sabri Fejzullahu. Muzika e këngës u punua nga Pirro Çako, ndërsa për orkestrimin u kujdes Edlir Begolli.

Më datë 17 Maj 2019, Magic4 publikojnë videoklipin "Koka Ty Ta Boni", në bashkëpunim me Artjola Toskën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pirro Çako. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019