A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Magma është një grup artistësh. Grupi MaGmA është formuar qe nga fillimi i vitit 2007, me parë kemi qenë si instrumentalista dhe jemi prezantuar neper Koncerta si Antares. Antaret e bendit MaGmA janë: Urim Shehu - Gitarist Behar Shehu - Vokalist Agim Berisha - Tupana Arlind Hysa - Bass Gitarist MaGmA pjesmarrës në Rock për Rock dhe Fitues te edicionit të 7-t 2008. Në Maj 2008, Magma marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Rruga E Humbur". Në Maj 2009, Magma m...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tirona Fanatics

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Raiders

Te Tjeret

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Merimanga

Pozitiv Records


Tags: Magma, Grupi Magma, Magama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019