Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magma
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Magma është grup artistësh. Grupi MaGmA është formuar qe nga fillimi i vitit 2007, me parë kemi qenë si instrumentalista dhe jemi prezantuar neper Koncerta si Antares. Antaret e bendit MaGmA janë:

Urim Shehu - Gitarist
Behar Shehu - Vokalist
Agim Berisha - Tupana
Arlind Hysa - Bass Gitarist

MaGmA pjesmarrës në Rock për Rock dhe Fitues te edicionit të 7-t 2008.

Në Maj 2008, Magma marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Rruga E Humbur".

Në Maj 2009, Magma marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Dashuria Ne Nje Djall".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0