Më mbaj mend (për 1 muaj)


Magma - Dashuria Ne Nje Djall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ne Nje Djall".
3. Video është e këngës "Dashuria Ne Nje Djall", por nuk këndohet nga Magma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Magma - Dashuria Ne Nje Djall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00I verbuar ne shikim te par
asgje nuk shihja perveq saj
syt e saj te nje engjulli
me ben te ndiem si n'parajs
ne filluam ...dhe sdinim per te mbaruar
dashuri si ne perrall
qe smund te jet real-eeeee

Ref.
O engjulli i dashuris
pse gabimisht me ke shenjestruar
se paskam dit
qe zemren
nje djallit ja kam dhuruar
O engjulli i dashuris
perse ti mua me ke verbuar
se paskam dit
qe zemren
nje djallit ja kam dhuruar

Tash teper von qdo an nga ti e njoh
si viktim e maskimit tend
i lutem kohes te me kthej pas
ne at qast , kur gjithqka per ty dhash
Zemra ime e terbuar
kerkon per te harruar
si erresiren , ku dritaa
e kaa ndriquar......

Ref.
O engjulli i dashuris
pse gabimisht me ke shenjestruar
se paskam dit
qe zemren
nje djallit ja kam dhuruar
O engjulli i dashuris
perse ti mua me ke verbuar
se paskam dit
qe zemren
nje djallit ja kam dhuruar


Ky tekst u dërgua nga magma.tk
Më Shumë Këngë Nga Magma:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet