Më mbaj mend (për 1 muaj)

Magrib Muqiqi - Zemra E Zeze Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Zemra E Zeze" kënduar nga Magrib Muqiqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Zemra E Zeze".

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 16/11/2021
Tekst: Arben Beha
Muzik: Arben Beha & Blerim Haziri
Orkestrim: Blerim Haziri
Kitar: Astrit Stafa
Violin: Mentor Sulejmani
Studio: One EntertainmentMë Shumë Këngë Nga Magrib Muqiqi:


Komente 0


Magrib Muqiqi - Zemra E Zeze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Zeze".
3. Video është e këngës "Zemra E Zeze", por nuk këndohet nga Magrib Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.