Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  14
 • Vendlindja:
 • Fsh.Nikushtak 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mahir Ademi është një shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në vendilindjen e tijë kurse vijon ne shkollën e mesme ekonomike ne qytetin e Kumanovës. Me shkrimin e poezive ka filluar qysh ne shkollen fillore dhe ende vazhdon të merret me shkrime dhe se shpejti pritet qe te botohet libri i par me permbajtje të poezive....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Iljaz Jashari

Klevis Maliqi

Leonard Mrishaj

Bujar Meholli

Matt K

Besart Ramiz Tafaj

Romario Xhaferri

Gentinikqi

Leonard Shala

Azem Deliu

Tags: Mahir Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet