Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahir Ademi
  • Vendlindja:
  • Fsh.Nikushtak 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Qershor 1996
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  14

Mahir Ademi është shkrimtar. Shkollën fillore e kreu në vendilindjen e tijë kurse vijon ne shkollën e mesme ekonomike ne qytetin e Kumanovës. Me shkrimin e poezive ka filluar qysh ne shkollen fillore dhe ende vazhdon të merret me shkrime dhe se shpejti pritet qe te botohet libri i par me permbajtje të poezive.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

2


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet