Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Mos Qaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Ishte hera e fundit un qe tu afrova
n'sytetu perlotur ndarjen elexova
buzet pershperiten por fjalen se than
zemrat ekutpuan se bashke ma nuk jane

Mos qaj ti per mua se un vet gabova
dashurin qe mdhe nuk emeritova
Mos qaj ti per mua fajin e kam vet
dashurine qe kisha kurr skam per ta gjet

Shum Gabime kam
ne fund ekuptova
shpesh tkam ba me qa
shume her te lendova
edhe pse ne jete shume deshira skam
vetem ty te kisha
por as me ty sjam

3x Mos qaj ti per mua se un vet gabova
dashurin qe mdhe nuk emeritova
Mos qaj ti per mua fajin e kam vet
dashurine qe kisha kurr skam per ta gjet

Ky tekst u dërgua nga LuaneshaPublikimi: 26/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0


Mahmut Ferati - Mos Qaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Qaj".
3. Video është e këngës "Mos Qaj", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.