Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Ku Je Shok Ku Je Vlla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

E kam pas ni shok ne gurbet pat dal harroj se dikujt zemren ja kisht fal,zemra qe e deshti e priti me vjet e aj e kishte ndru o emirn e vet.

Ku je shok ku je wlla mpaska mar malli me tpa tka mashtru kjo bot e madhe po dashnin se blen me pare 2X

.
Nje nat u takuam diku ne diaspor aj me pershendeti me nje got ne dorr sdi xha kisha dhan ashtau mos me pa aj me xhepin plot ksihe ne fukara.

Ku je shok ku je wlla mpaska mar malli me tpa tka mashtru kjo bot e madhe po dashnin se blen me pare3X.


Ky tekst u dërgua nga Fuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati - Ku Je Shok Ku Je Vlla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Shok Ku Je Vlla".
3. Video është e këngës "Ku Je Shok Ku Je Vlla", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0