Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Pse Mje Idhnu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

pse mje idhnu ti me mu
oh moj vetull holl
kush te foli keq per mue
qe spo don mem fol of aman -2x

pse sma thu nî fjal te omel
oh moj pellumbesh
kush te foli keq per mue
qe spo don mem kesh of aman -2x

zemra ime prush po digjet
me ma thon ni fjal
ma dhuro ni lule tbukur
deri sa tjem gjall of aman -2x


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati - Pse Mje Idhnu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Mje Idhnu".
3. Video është e këngës "Pse Mje Idhnu", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0