Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mahmut Ferati - Sa Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Te Dua".
3. Video është e këngës "Sa Te Dua", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati - Sa Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Shko"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00je ma e bukura lule ne bot
per ty kendoj per ty derdh lot
ti je pranvera ce cel per mua
ku s'te shoh ty veten nuk e dua

ti je pranvera ce cel per mua
ku s'te shoh ty veten nuk e dua

REF
sa te dua sa te dua
te paska fal zoti per mua
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote

II
ti me ben akull ti me ben zjarr
ti po me m'byt ti pop me n'gjall
kur flas me ty krejt i harroj
pa ty nuk vdes as nuk jetoj

kur flas me ty krejt i harroj
pa ty nuk vdes as nuk jetoj

REF
sa te dua sa te dua
te paska fal zoti per mua
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote

III
nje ore pa ty nje dit me duket
pa ty me mbyllen te gjitha rruget
e ti ndaq ik e mos me duaj
une nuk pendohem kur per ty vuaj
e ti ndaq ik e mos me duaj
une nuk pendohem kur per ty vuaj

REF
sa te dua sa te dua
te paska fal zoti per mua
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote
kur me mungon buzeqeshja jote
e humbin eren lulet e ksaj bote


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet