Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Nga Mergimi Kur U Ktheva Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

nga mergimi kur u ktheva
token time kur e shkela
po me prisnin gjith te dera

gjith i perqafova lot e gzim u dhash
te gjith i takova por nonen se pash

lot e gzimi nzemer mdogji
se mallin per nonen askush nuk ma hoqi 2x

kur u ula ntimen sofer
bashk me vllazen e me moter
e shikova zjarrin nvoter

aj zjarri vjeter ngrohte si dikur
por nona kish tretur e spergjigjej kurr

lot e gzimi nzemer mdogji
se mallin per nonen askush nuk ma hoqi.


Ky tekst u dërgua nga Sara


Publikimi: 28/10/2009Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente mbi këtë këngëMahmut Ferati - Nga Mergimi Kur U Ktheva
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nga Mergimi Kur U Ktheva".
3. Video është e këngës "Nga Mergimi Kur U Ktheva", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.