Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - O More Bilbil Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Oh More Bilbil Kendoje Nje Kange.
Kur Ndahet Dy Zemra.
Ka M'bet Plag E Rand.

Thuja Kanges Sate.
Mos M'baj Si Une Zi.
E Dashuria M'iku.
Mbeta Ne Vetmi X2.

Eja Moj Pranver Pse Kaq Shume Vonon
Zemra Eshte Larg Zemres.
Loti Veq Pikon.

Eja Ti E Dashur Se Malli M'ka Djeg.
Nuk Di A M'kujton Apo M'ke Harru Krejt. X2

Zemra Po M'shkrihet Nga Moti nNe Mot.
Oh Jete E Zeze Me Dhimbje Me Lote.

Kur Te Takoj Ty Lotet Kan Me U'tha
Malli Do T'shuhet Dhe Nje Here Me T'pa X2


Ky tekst u dërgua nga AMIR

Mahmut Ferati - O More Bilbil
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O More Bilbil".
3. Video është e këngës "O More Bilbil", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0