Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Sille Botën Krejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Mos ja lyp nalt n'hava
Se s'ki çare n'tok pa ra
Edhe ti si dynjaja
Ka me t'zan oj çik belaja

A nuk asht gjyna per ty
Me nejt zemra pa dashni
Une e di se ti çka don
Pse bre çik po m'provokon

Ref...
Sille boten krejt
N'zemer ki me m'nejt
Vet nuk dua t'rrish
N'duar t'mia do t'vish

Ni pik n'zemer ma ke lan
Hala fjalen s'ma ke dhan
Fjalt per fjale kan ni lir
Ta di zanin qysh po m'thirr

A nuk asht gjyna per ty
Me nejt zemra pa dashni
Une e di se ti çka don
Pse bre çik po m'provokon

Ref...
Sille boten krejt
N'zemer ki me m'nejt
Vet nuk dua t'rrish
N'duar t'mia do t'vish

...

Ref...x2
Sille boten krejt
N'zemer ki me m'nejt
Vet nuk dua t'rrish
N'duar t'mia do t'vish


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberMahmut Ferati
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2012


Mahmut Ferati - Sille Botën Krejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sille Botën Krejt".
3. Video është e këngës "Sille Botën Krejt", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0