Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Me Ty Asnjeher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dikur gishtat mu kan djeg
Me prek doren tande
Tash meraku n'ty m'ka humb
Vetes keq ja bane

Tash meraku n'ty m'ka humb
Vetes keq ja bane

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher

Sa genjeshtra ty po i flet
Qysh po t'i çet goja
Zemren time bonja det
Per ty mbaroj loja

Zemren time bonja det
Per ty mbaroj loja

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher

...

Ref...x2
Le te vuaj 100 vjet
Le te mbetem gjithmon vet
Mbi mu shiu le te bjer
Por me ty mo asnjeher


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Mahmut Ferati - Me Ty Asnjeher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Asnjeher".
3. Video është e këngës "Me Ty Asnjeher", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0