Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Ne Mergim U Treta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

-Pa lamtumir une shkova ti thash dy fjal qe s'thuhet ne Shesh te Prishtines kujtimet tona Ruhen
-shkova tuj shiku apo me ndjek nga pas te gjith me shikojn emrin si ta thrras , te gjith me shikojn emrin si ta thrras.

ref:
Shpejt po kalon rinia shpejt kalon jeta pse su harru dashnia pse ne Mergim u treta pse su harruan fjalet qe me lan pa gjum pse kon nuk e ke zmera ta don shum ,pse kon nuk e ke zemra ta don shum

-Me mungon Buka Uji qe kom pi me mungojn mbi te gjitha ata sy te zi prap atje do te kthehem malli po me mbyt dhe nese nje dit vdes qel me mbesin syt ,dhe nese nje dit vdes qel me mbesin syt
ref:2x
Shpejt po kalon rinia shpejt kalon Jeta pse su harru dashnia pse ne Mergim u treta pse su harruan fjalet qe me lan pa gjum pse kon nuk e ke zemra ta don shum ,pse kon nuk e ke zemra ta don shum.


Ky tekst u dërgua nga Ilirjana

Mahmut Ferati - Ne Mergim U Treta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mergim U Treta".
3. Video është e këngës "Ne Mergim U Treta", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 1