Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - As Nuk Thrret As Nuk Troket Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5

Ti qe m'ke hy n'zemer
Aty ke nxan vend
Mos lyp me dal ma
Se zemra nuk vjen

Ti qe m'ke hy n'zemer
Pa thirr pa trokit
Moti te kam prit
O po ti s'e ke dite

Ref...
As nuk thrret as nuk troket
Vjen e shkon sa here don vete
Eja eja mos shko
Merre zemren qe do

Zemra ime çelen
Veç njehere n'kete jete
O kush ka hy mbrenda
Mbrenda ka me mbete

Sa te mbrende kete zemer
O veç nje damar
Veç ti ka me te dashte
O veç ti ka me t'marre

Ref...
As nuk thrret as nuk troket
Vjen e shkon sa here don vete
Eja eja mos shko
Merre zemren qe do

...

Ref...
As nuk thrret as nuk troket
Vjen e shkon sa here don vete
Eja eja mos shko
Merre zemren qe do


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiMahmut Ferati
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014


Mahmut Ferati - As Nuk Thrret As Nuk Troket
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Nuk Thrret As Nuk Troket".
3. Video është e këngës "As Nuk Thrret As Nuk Troket", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0