Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Pse Po Pyt,kur Mke Mbyt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Pse pom pyt,
Kur mke mbyt,
Oh plot me lot,
Mi len syt,

Pse pom pyt kur mke mbyt
Plot me lot mi len syt
Lot me lot ma mbushe jeten
Pse sma the fillim te verten

Pse pom flet , pse pom vret
Mke lan vet dite e net
Sje kujtu sje mendu
Ne qfar gjendje kam jetu
Sje kujtu sje mendu
Ne qfar gjendje kam jetu

2X
Pse pom pyt kur mke mbyt
plot me lot mi len syt
plot me lot ma mbushe jeten
pse sma the fillim te verten

Mem pas dasht ishum bashk
Hiq kurgjo sna kish nda
Asnje pytje ska kuptim
Kishte fjal edhe betim
Asnje fjal pytje ska kuptim
Kishte fjal edhe betim

3X
Pse pom pyt kur mke mbyt
plo me lot mi len syt
plot me lot ma mbushe jeten
pse sma the fillim te verteten


Ky tekst u dërgua nga BlertaMahmut Ferati
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2015


Mahmut Ferati - Pse Po Pyt,kur Mke Mbyt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po Pyt,kur Mke Mbyt".
3. Video është e këngës "Pse Po Pyt,kur Mke Mbyt", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0