Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmuti, Vjollca, Shaqiri & Elona - Potpuri 1 (Gezuar 2018)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2018)".
3. Video është e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2018)", por nuk këndohet nga Mahmuti, Vjollca, Shaqiri & Elona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mahmuti, Vjollca, Shaqiri & Elona - Potpuri 1 (Gezuar 2018) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2017

2017-12-02T17:05:14+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 (Gezuar 2018)" kënduar nga Mahmuti, Vjollca, Shaqiri & Elona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 11 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
11

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kaltrina Selimi & Alban Mehmeti. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kush ta blejti moj lulie oj oren e dores
Oj oren e dores o
2x

Mu ma blejti oj lulie
Djali prej kosoves, djali prej kosoves o
2x

Oj lulie o llokum
Llokumi me ngjyra, llokumi me ngjyra o

Qka ka nuse n’mahall ton
Ti je ma e mira, ti je ma e mira o

Oj lulie o llokum
Llokumi me arra, llokumi me arra

Ti ner shoqet je ma e mira
Sonte je e para, sonte je e para oMë Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë