Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Lamtumirë Gurbet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

LAMTUMIRE GURBET EDHE DIASPOR
PO SHKOJ PER SHQIPERI PO SHKOJ PER KOSOV
SPO DURON MA ZEMRA VENDIN TEM PA E PA
RRUGVE TE TETOVES MOI SI KAM RA X2

KNOHET KANGA SHQIPE JEHON GOSTIVARI
DIL MOJ NAN SHIFE SI CMALLET GURBECARI
ERDHA NGA GURBETI SE U PERMALLOVA
NUK DEL PA MU VERA PA ARDH KA TETOVA X2Publikimi: 06/06/2020


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0


Mahmut Ferati - Lamtumirë Gurbet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë Gurbet".
3. Video është e këngës "Lamtumirë Gurbet", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.