TEKSTESHQIP

Majesty
Ti Mua Zoti Ty
Lyrics

ma qove zemren mua moj
shpirtii immm

pa ty moj bota ime
jo ska kuptim

malli mka marr zanin me ta ndegju
e more gjysmen time dhe je largu 2x

shum e fort kjo zemer
sdi qysh sum tu mnshu
ka po digjet shpirti
qastet tona ti kujtu
ti ishe lule me gjembar
tek e cila jam flejru
me le ne plag te renda
qe nuk munda mi sheru
me flak sherohen
me kohen amo koha po plagon
keto dhimbje qe din ti
ishalla zoti ti qon
ndoshta nje dit te vet
edhe ty dashnia ket
kan me tu kthy
kjo dynja esht magjia
shpejt hecin ditet
kjo gja ka me ndryshu
kur ti je tu vujt
vujtjen tem ke me besu
paske qen nje onderr
qe gjumin ma ka zgju
ti ishe vrasese
ndersa un tkam torturu

ma qove zemren mua moj
shpirtii immm

pa ty moj bota ime
jo ska kuptim

ma qove zemren mua moj
shpirtii immm

pa ty moj zemra ime
jo ska kuptim

malli mka marr zanin me ta ndegju
e more gjysmen time dhe je largu

kujtimet po mbesin
por ti ke mu harru
a bohesh a lumtur
kur e she tjetren me mu
tash ti pse po qan
pse po e sos lotin
kur un u shterrova
buzqeshje tqitke loti
asniher se kom besu
kon e pasna dashuru
ti ishe vet djalli
brenda meje e ke fut
permbaju o shpirt
qendro dhe rezisto
dashnia e keqe
shum po te bajka te dopt
mekatet e tua
as uji i detit sti pastron
as era e maleve
per ty nuk ka arom
dikur ishte ndryshe
tash ti ke ndryshu
dikur un te doja po tash
tkom harru

ma qove zemren mua moj
shpirtii immm

pa ty moj bota ime
jo ska kuptim

ma qove zemren mua moj
shpirtii immm

pa ty moj zemra ime
jo ska kuptim

malli mka marr zanin me ta ndegju
e more gjysmen time dhe je largu 2x

DËRGOI: