Majk N Sam

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Majk N Sam është një duo artistësh. Në Janar 2016, Majk N Sam marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "My Lil' Girl"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Era Dhe Elvira

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Soni N Nice

Ani Dhe Ana

Mirela Dhe Driloni

Naimi Dhe Adi

Motrat Gashi

Vellezerit Jakupi


Tags: Majk N Sam

Krijo Një Kartolinë