Më mbaj mend (për 1 muaj)

Majlinda Dada - Ndoshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

ty te dua, vetem ty te dua
cfaj ka zemra qe ste ka haruar
dhe pse lodhem largohu ne vetmi
ti je brenga ime vetem ti x2

ndoshta ti me ke haruar
apo ndoshta ti me ke kujtuar
si tjetoj pa ty nuk e di
kur ne zemren time je vec ti x2je tii

kjo .... skish me lumturi
e harova veten un per ty
sjetoj pa ty nuk e di
ndaj te lutem ktheu perseri x2

ndoshta ti me ke haruar
apo ndoshta ti me ke kujtuar
si jetoj pa ty nuk e di
kur ne zemren time je vec ti x2


Ky tekst u dërgua nga Betim

Majlinda Dada - Ndoshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta".
3. Video është e këngës "Ndoshta", por nuk këndohet nga Majlinda Dada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Majlinda Dada:


Komente 0