TEKSTESHQIP

Majlinda Dada
Dua Te Jem Me Ty
Lyrics

nuk te kam ty si me par
s'di pse me mungon qdo nat
ti nuk je kur un jam
dua te te them me fal

do te t'ndjek dhe pse je larg
do te rri vetem per pak
vetem lot per ty kam
s'mundem te jem veq pak

ref:2x
dua te jem me ty
gjithmon do jemi dy
do jemi dy
dua te jem me ty
zemra po vuan sepse
te dua ty

do te t'ndjek dhe pse je larg
do te rri vetem per pak
vetem lot per ty kam
s'mundem te jem veq pak

ref:3x
dua te jem me ty
gjithmon do jemi dy
do jemi dy
dua te jem me ty
zemra po vuan sepse
te dua ty

DËRGOI:
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky materiali muzikor ka ardhur i kompletuar në spektrin vizual me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 25 Mars 2013.