Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Marjan Filipovski
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
MAKI është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Nedim Selmani

Vigan Sulejmani

Ocko Vasilkovski

Musa Piperku

Adis Ismaili

Faruk Banjska

Vasil Dede

Besim Bunjaku

Delo Isufi

Maliq Lila


Tags: Maki, Marjan Filipovski

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet