Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malda Susuri - Jam E Huaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
barit fushes pa mbarim
edhe fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.
Sa her pys un veten kot
pse jam vetem sot
lotet neper faqe pse s'ndalojne
barit fushes pa mbarim
edhe fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
Me pyet njeri

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je?!
thuaj, me kupto te lutem jam e huaj
ketu.

Shpresa nje dit te takoj
ndryshe dhimbja s'do ndaloj
me vite shpirtin tim per ty mundoj
barit fushes pa mbarim
edhe fjalet plot trishtim
me kupton ateher kur jo nuk
dukesh ti.

Reff:
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je?!
thuaj, me kupto te lutem jam e huaj
ketu.

Ngrej, koken lart
ndezur yjet na ndricojn
kerkoj, vetem nje fjal
dhe me te un do te shprehja
qe mirnjohje qe nant vite
per ty kam.

Reff:(2x)
Me merr,
nga kjo nat ku erresira me tremb
ku je?!
thuaj, me kupto te lutem jam e huaj
ketu.
Uuu jam e huaj, vuaj, kot jo!


Ky tekst u dërgua nga  saramk

Malda Susuri - Jam E Huaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam E Huaj".
3. Video është e këngës "Jam E Huaj", por nuk këndohet nga Malda Susuri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malda Susuri:


Komente 0