Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vullnet Ibraimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  • Struga 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Vullnet Ibraimi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vullnet Ibraimi është këngëtar, kompozitor, instrumentist dhe tekstshkrues nga Maqedonia. Ai shquhet si një ndër këngëtarët që u qëndron stoik vlerave artistike, duke sjell gjithnjë këngë të lehta dhe me kuptim. Ka bashkëpunuar me artistë nga të gjitha trevat shqiptare dhe ka marrë pjesë në shumë festivale. Në Qershor 2014, Redon Makashi merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 13 me këngën "Ditari", në bashkëpunim me Vullnet Ibraimi. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Berkan

Bertan Asllani

Shpend Latifi

Lindon Berisha

Ernis Çili

Luiz Ejlli

Alberti

Antre

Kelly

Verim Zendeli


Tags: Vullnet Ibraimi, Vullnet Ibrahimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet