Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Malesori - Perseri  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Moj E Mira"

Këngë e albumit:

"The Best Of Malesori Vol. 1"

Këngë e albumit:

"The Best Of Malesori Vol. 2"

Këngë e albumit:

"Hasmëri E Fundit"
perseri perseri do te vija un me ty jeten time ta shkatrroja
perseri perseri vetem mos te kisha sy prap ty do te lendoja
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra

ja ja keshtu esht jeta lumturia vjen kur nuk e pret
ja ja kjo esht e verteta cdo njeri gjen fatin e vet

perseri perseri vuajtjes time me ty do ti thoja dashuri perseri perseri do trinohesha per te dy dhe do plakesha ne rini
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra


Ky tekst u dërgua nga Klodi
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet