Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malesori - Antoneta

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Antoneta".
3. Video është e këngës "Antoneta", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Malesori - Antoneta  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kthehuni"

Komente

Asnjë Koment

29/09/2008

2008-09-29T13:19:38+00:001.Dua te behem floku yt krahet ti mbuloj se te dua,
dua t'i puth te dy syte,kur te perqafoj,rri me mua,
ti je lulebore e pranveres sime,
dua te bej me kurore princesha ime.
Viteve qe vijne falma dashurine te pafund,
largoma ti vetmine sillma lumturine ti cdokund,
jeta eshte det me vale trazuar,
kur lundrojne te qete vec te dashuruar.
ref:Antoneta je vetmja dashuri,
e bukur do tjet jeta nese me don edhe ti,
Antoneta me premto tani,
sa te jet jeta do te jemi bashke gjithnji...


Ky tekst u dërgua nga Gjergji
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet