Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Malesori - Dëshiroj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/09/2008

2008-09-29T13:19:38+00:00

Këngë e albumit:

"Kthehuni"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dëshiroj" kënduar nga Malesori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Malesori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet