Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malësori - Llafe Llafe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Llafe Llafe".
3. Video është e këngës "Llafe Llafe", por nuk këndohet nga Malësori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Malësori - Llafe Llafe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/07/2019

2019-07-09T17:07:03+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Llafe Llafe" kënduar nga Malësori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Haxhiu - Llafe Llafe

Llafe-llafe esht kjo jete
sa here bahen bashke dy vete
ku jane e s´jane llafet me i gjete
me perqesh njerin e trete-2x

refreni-
A e ke pa a se ke pa
une si filanja s´kisha ba
cka eshte me njerzit qe pergojojne
punt e veta si shikojne-2x

Llafe-llafe eshte kjo bote
me thashetheme merren plote
nga gojt e liga eshte veshtire
me shpetu njeri ma i mire-2x

refreni-

Mentor Kurtishi - Llafe Llafe

Pom vjen inati se fLasin Bota jeten me llafe pe shajj tjert po shohinn prishin e po folin me shpirt e me zemer xhelozojn Reff 2x Llafee vetem Llafee nuk jan asgje tjeter ma kan shtu inatin per me dasht ma teper [ Hallkut moj zemer nuk kan pun tjeter po kshyrin vqe me na idhnuu tjeter po shohinn ndryshe po folin me shpirt me zemer xhelozojn Reff 3x Llafee vetem Llafee nuk jan asgje tjeter ma kan shtu inatin per me dasht ma teper
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë