TEKSTESHQIP

Mali G Grand Thugz
Ca Jete
Lyrics
(Feat. Ero)

jeeeeeeeee ca jete
jet leshi
rrojm e punojm per ju
ca jete
grand records
dy fjal ka ktu
ne 99 ,19 vjec aktual
dhe sillem si gangster
kardinal
ca jet leshi qe 11 vjec cigare
ca shkoll dreqi me 8 vjecare
sun e coni zonin aty ku jom rrit
ky gangsteri i rruges nuk kishte limit
13 vjec jo nuk ishte me mu
jo jo kjo loj jo nuk ka nuk du
origjina ime qe nuk ka fund ka nje produkt
qe se ka kurrkund
ndal freno se di me jetu vet
e kam barin shoku
si rraket e shpejt
grand thugz
nga kjo u hap paniku
ta qi rre ziku perulu te armiku
mos shit men ti nga ne po meson
mos harro inatci gmg po jeton
ref:2x
im gangsta ky esht territori im
jam i shpejt nga kjo zona di me
dhan drejtim
im gangsta loti po pikon
loti ne syt e nenes po vajton

jeeee kjo eshte per 97
sa trupa vdiqen
sa nena qan
uooo ca kohe kaqen
kush i pari me te dytin askush se tregon
sa trupa u shtrin
sa trupa u varrosen ku vellai me vellan hasmerin u fundosen
ku u shkatrua gati ca emri ka
u ktheva ne shtepi a po me pret moj nan
zeri im a po tkujtohet
djali jot grand thugz
sa shum vjet kalohen
pa meshir
luj me stilin e kohes
vajdhin te gjith na marrin
bukn e gojes
jan ber si vampir
na e pin gjakun ton
po esht nje i madh qe te gjithve ju gjykon
ref:2x
im gangsta ky esht territori im
jam i shpejt nga kjo zona di me dhen drejtim
im gangsta loti po pikon
loti neper syt e nenes po vajton
ca jte o vllaznia ime
ca jete a mkupton
jet varri lesht
sa veshtir
sa te vdekur
ca rrojn kot
saaaaaaaaaaa
ref:3x
im gangsta ky esht teritori im jam i shpejt nga kjo zona di me dha n drejtim
im gangsta loti po pikon
loti neper syt e nenes po vajton