A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mali G Grand Thugz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Pogradec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Mali G Grand Thugz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. MAli G grand thugz quhet Ermal Guxholli dhe eshte antar i Grupit GRAND THUGZ, te cilet bashkpunojne edhe me TBA, Omerta etj. Jeton ne Shqiperi ne rr. bardhyl, Tiranë. Me Fe Eshte Muslimann si gjthe antaret e tjere Te banda Butuesii Eshte PAtrioTT Si dhe E don Shum Shqiptarine. Me muzike meerret Hip-Hop KA Vellezerr Young J Grand Thugz Orianel Grand Thugz....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Lazy

Ziso

Eleminimi

Tru Pak

KMC

Baballesh

JR

Bohemi

Leuname

Rameka


Tags: Mali G Grand Thugz, Ermal Guxholli, Ero Guxholli, Grand Thugz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019