Malsho
Malsho

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}




Biografia

BIOGRAFIA: Malsho është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Dhjetor 2019, Malsho publikon videoklipin "Tokyo Drift". Në vitin 2021, Malsho publikon albumin "War Dogs". Më datë 8 Prill 2022, Malsho publikon videoklipin "Summer House". Më datë 3 Shkurt 2023, Malsho publikon videoklipin "King Kong", në bashkëpunim me Daxter. Më datë 31 Mars 2023, Malsho publikon videoklipin "Welcome To The Bando". Më datë 11 Tetor 2023, Malsho publikon videoklipin "Shqipe Milano". Më datë 28 Teto...

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



💿 Albume




Komente 0