Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Malvin Terziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
Malvin Terziu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Besmir Spahiu

Gooldman

Brendo

Kook.1

K'r

Butrint Behrami

P-Don

Mc'boss

Wild Panther

Kledi Rama


Tags: Malvin Terziu, Mali

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet