Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Dashuria Jon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


do te behem zog e ti sdot me njohesh
do te vi ne darsem kur ti te martohesh
do ti bi daulles per dashurin tuaj
kurse un i mjeri vuaj dhe vuaj
te deshiroj fat ne jet nje tru me shendet
ne shtepi harmoni dhe dashuri pa kufi

ref: perse kjo dashuri keshtu mbaroj
nuk kam munci te te perqafoj
kohen qe kaluam bashk gjithmon do e kujtoj dashurin qe kam per ty kurr sdo ta largoj

edhe boten te ma falin un prap do te vuaj kur e di se dora jote mban unaz te huaj i kujtoj buzet tua dhe po e pyes veten a me genjeve ti a e genjeva veten jeto tash larg meje edhe pse te dua un sisha per ty dhe ti sishe per mua


Ky tekst u dërgua nga Leta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Malvin Terziu - Dashuria Jon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Jon".
3. Video është e këngës "Dashuria Jon", por nuk këndohet nga Malvin Terziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malvin Terziu:


Komente 0