Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malvin Terziu - Dita E Marteses Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  3

sod ke diten e marteses
e un fundin e ksaj jetes edhe guri sduron ka plas se kjo zemer shum tka dasht

ref: me pas dit se sa te du kurr prej meje sishe largu por ti ike e pa bes dhe me le mu si te shkret dhe u bane e pa shpirt qka dot baj un tash pa ty

per qdo nat un te kujtoj e kujtoj dashurin ton kur at dashuri ti e mbrojshe por me von ti e harrove


Ky tekst u dërgua nga  vjollca


Nuk kemi video për këtë këngë.
Malvin Terziu - Dita E Marteses
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dita E Marteses".
3. Video është e këngës "Dita E Marteses", por nuk këndohet nga Malvin Terziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malvin Terziu:


Komente 0