Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Malvina Likaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Malvina Likaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në background-in e saj muzikor, Malvina Likaj ka të shënuar pjesëmarrjen në edicionin e 6-të të “The Voice of Albania”, nën drejtimin e skuadrës së Rona Nishliut. Aktualisht Malvina vazhdon studimet në Universitetin e Arteve, në vitin e 3-të Bachelor; ka performuar në një sërë koncertesh dhe festivalesh dhe ëndrra e saj është një duet me këngëtaren Aurela Gaçe. Malvina Likaj u prezantua për herë të parë në Kënga Magjike 2019 me këngën “Mos më kër...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ola Xhauri

Blentina

Alberita Preni

Arbana Elezi

Sienna

Vjola Shuli

Atma

Xhuli Pjetraj

Ona Mani

Julia Laze

Tags: Malvina Likaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet