A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mandi

Tags: Mandi, Mandi Nishtulla, Mandi Nishtulles, Pellumb Elmazi

Vendlindja: Durres    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç  
Mandi është një këngëtar i njohur dhe këndon kryesisht Etnike. Më datë 17 Nëntor 2012, Sabina Dana publikojnë videoklipin "E Kom Pas", në bashkëpunim me Dafi Derti & Mandi. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step. Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 18 Janar 2013, Silva Gunbardhi publikon videoklipin "Te Ka Lali Shpirt", në bashkëpunim me Mandi & Dafi Derti. Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teksti u shkrua nga 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alfred ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Mandi ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  106

» Dërgo Një Këngë »


2 Shisha-Shisha
Mbreti
3 Femije Bekoi Zoti
Mbreti Detit
Pusni Go Pak
Ejsi
Imi Place Tot La Tine

Krijoni Një Kartolinë




teksteshqip.com © 2007 - 2018