Mandi Hushi
Mandi Hushi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Mandi Hushi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 14 Mars 2023, Mandi Hushi publikon videoklipin "Peng Ne Shpirt". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi David Zeqiraj, ndërsa tekstin e shkroi Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania. Më datë 9 Shtator 2023, Mandi Hushi publikon videoklipin "1 Mijë Jetë Dashni". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi David Zeqiraj, ndërsa tekstin e shkroi Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0