Mandi Hushi
Mandi Hushi
Mandi Hushi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Mandi Hushi është këngëtar. Më datë 14 Mars 2023, Mandi Hushi publikon videoklipin "Peng Ne Shpirt". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi David Zeqiraj, ndërsa tekstin e shkroi Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

Më datë 9 Shtator 2023, Mandi Hushi publikon videoklipin "1 Mijë Jetë Dashni". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi David Zeqiraj, ndërsa tekstin e shkroi Gers Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Frame Company Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0