Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Per Cunat E Durresit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

eeeeeeeee eeeeeeejjj aman aman.........

kam mall ne shpirt kam lot ne sy kam dhimbje ne zemer per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her )

a ky mandi te vjen verdal a ky mandi moj vajz nuk e di a ke besen per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her)

kam mall ne shpirt kam lot ne sy kam dhimbje ne zemer per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her )

a ky mandi te vjen verdal a mandi oj vajz nuk e di a ke besen per koken tende un skam tjeter per koken tende un skam tjeter (2 her)


Ky tekst u dërgua nga Igli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mandi
Publikimi: 06/03/2008


Mandi - Per Cunat E Durresit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Cunat E Durresit".
3. Video është e këngës "Per Cunat E Durresit", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0