Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi Nishtulles - Tenxhere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Do unaza po gjerdan
Do ti ble per dashuri
Mos i do te dyjat bashk
Vetem njona ska kuptim

Me kerkove gjith dynjan
Tash e jotja gjith dy syt
Qka kam dashut ti mi ke dhan
Ta kam than qe ne fillim

refreni X2

Ishallah muk po bjen shi
Kur te vi une ty met marr
Mos ke ngrry Tenxhere ti
Ah me dert ka me u lag.

Ti kam ble te gjitha bashk
Kam harru me ble shamin
Kur te dalish ke me qa
qe ti fshin dy syt e zi

Me kerkove gjith dynjan
Tash e jotja gjith dy syt
Qka kam dashut ti mi ke dhan
Ta kam than qe ne fillim

refreni X2

Ishallah muk po bjen shi
Kur te vi une ty met marr
Mos ke ngrry Tenxhere ti
Ah me dert ka me u lag.


Ky tekst u dërgua nga Mensur SadriuMandi
Publikimi: 04/08/2012


Mandi Nishtulles - Tenxhere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tenxhere".
3. Video është e këngës "Tenxhere", por nuk këndohet nga Mandi Nishtulles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0