A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Mandi - Nishtulla City  (Feat. Fabio, Mikeli & Ilir Tironsi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2019

2019-04-05T08:58:11

Featuring

Ilir Tironsi

Featuring

Mikel Elmazi

Muzika:

Mandi

Orkestrimi:

Festim Gici


Tekilavava oj None o ' ma mashune mashune mashune Tekilavava oj None, i Nishtulla mashum leva Fabion kila meva o ' ne ma qenena Tekilavava oj None, i Nishtulla te shune Fabion kila meva o ' ne ma qenena Ma kara me kila vava, o qa blen te shum nen, o Fabion Mikeli lonen tie ka baba rem. Ma kara me kila vava sa mile te shum nen, o Fabion Mikeli ole tie baba rem ( O tuj plura gila vena, sa here pe shum rena, o Fabion Mikeli dila vela i Nishtulla te shum edha ) x2 Es hajde sarides, no ne te kelem, o Mikel o malli vina del Ooo Mandi Nishtulla, a kila vee Tekilavava oj None, i Nishtulla ma shum leva, Fabion Kila meva o ' ne ma qenena Tekilavava oj None i Nishtulla me shum leeee Fabion Kila meva o ' ne ma qenena Aman aman of of ooo Aman aman of of offf Rapa tapa ta pa ta Tana, oh tana le teh Tekilavava oj None i Nishtulla ma shum leva, Fabion Kila meva o ' ne ma qeneva Tekilavava oj None i Nishtulla ma shum lee, Fabion Kila meva o ' ne ma qeneva. Prizren 2019


Ky tekst u dërgua nga Valcu Andreea
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019