Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi - Vetull Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetull Bukur".
3. Video është e këngës "Vetull Bukur", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mandi - Vetull Bukur (Feat. Mikel Elmazi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Mandi

Orkestrimi:

Mikel Elmazi

Komente

Asnjë Koment

04/09/2020

2020-09-04T21:50:19+01:00REF. 2x
Aman eshte nje vajz
ne lagjen ton
eshte e bukur oj nane
vetull si shqipojn

Aman nje fjal moj
per me dal me mu
nese me pranon moj
Per mu dashuru
S'te dua per te tallur moj
te dua per shpi
nenes i tregova moj
Un i thash per ty

REF. 2x
Aman eshte nje vajz
ne lagjen ton
eshte e bukur oj nane
vetull si shqipojn

Muzika: Mandi
Teksti: Mandi
Orkestrimi: Mikel Elmazi

Ky tekst u dërgua nga Mustafa kiptiu
Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë