TEKSTESHQIP

Mandi
Sa Xhan Te Kam Une Ty
Lyrics
(Feat. Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Xhan Te Kam Une Ty" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për muzikën dhe për fjalët e këngës punoi vetë artisti, teksa këngën e orkestroi Mikel Elmazi.