TEKSTESHQIP

Mandi
Nishtulla City 3
Lyrics
(Feat. Mikel Elmazi, Fabio Laze & Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nishtulla City 3" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Jo vetëm radio dhe audio streaming, sepse produkti muzikor është sjellë tek shikuesit i realizuar bukur edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 28 Gusht 2022. Vijën melodike dhe tekstin e realizoi Mikel Elmazi.