TEKSTESHQIP

Mandi
Kapedan
Lyrics
(Feat. Mikel Elmazi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kapedan" kënduar nga Mandi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i melodisë dhe autor i tekstit është Mikel Elmazi.